O mnie

Drodzy Państwo,

nazywam się Mateusz Karatysz, a fotografia to moja pasja, którą realizuję od ponad 16 lat. Mam nadzieję, że niebawem będę mógł wykonać dla Państwa pamiątkę na całe życie - reportaż z Państwa ślubu.

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

W pierwszej kolejności chciałbym porozmawiać z Państwem telefonicznie bądź spotkać się online, by zrozumieć, jakie są Państwa oczekiwania wobec fotografa.

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z moich usług otrzymacie Państwo wzór umowy ślubnej do akceptacji, w którym zapisane zostaną wszystkie wytyczne, dotyczące sesji.

Na tydzień przed ślubem skontaktuję się z Państwem, by potwierdzić szczegóły sesji zdjęciowej.

Jak pracuję podczas sesji?

Na sesji zdjęciowej pojawiam się minimum 30 minut przed czasem ustalonym w umowie. W przypadku sesji w innym województwie przyjeżdżam dzień wcześniej.

W trakcie sesji ślubnej pracuję na dwóch zestawach aparatów, co gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo.

Sesje ślubne wykonuję pełnoklatkowymi aparatami z jasnymi obiektywami stałoogniskowymi, co gwarantuje doskonałą plastykę obrazu oraz dobre naświetlenie nawet w ciemniejszych sceneriach.

Tak ważny dzień, w jaki odbywa się uroczystość ślubna powinien być zaplanowany w najdrobniejszym detalu - zaręczam, że żaden z nich nie umknie oku mojego obiektywu.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz galerią zdjęć par, dla których wykonywałem zdjęcia.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych