O mnie

Drodzy Państwo,

nazywam się Mateusz Karatysz, fotografia to moja pasja, którą realizuję od wielu lat. Jednocześnie chciałbym podkreślić, że posiadam odpowiednie kwalifikacje, potwierdzone tytułem zawodowym technika fotografii. Możecie być Państwo pewni, że każde wykonane zdjęcie, jak przystało na fotografa, który szlifował swoje umiejętności w czasach aparatów analogowych, jest przeze mnie przemyślane, a nie pozostawione dziełu przypadku.

Tak ważny dzień, w jaki odbywa się uroczystość ślubna powinien być zaplanowany w najdrobniejszym detalu - zaręczam, że żaden z nich nie umknie oku mojego obiektywu.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz galerią zdjęć, jakie wykonuję. Mam nadzieję, że niebawem będę mógł wykonać dla Państwa pamiątkę na całe życie - reportaż z Państwa ślubu.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych